szkolenia barberskie

Szkolenia w Ted Barber skierowane są do osób które doskonalą swój fach oraz tych, którzy chcieliby poznać sztukę barberską od podstaw.
W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje kursów różniące się miedzy sobą poziomem zaawansowania oraz szkolenia indywidualne.

Fryzjerstwo Męskie (Poziom podstawowy)

Szkolenie skierowane jest do osób które chcą zacząć swoją przygodę z fryzjerstwem męskim bądź też zaktualizować swoją wiedzę o aktualne techniki i panujące trendy. Wierzymy, że fundamentalna wiedza która przekazujemy pozwala na nowoczesne spojrzenie na fryzjerstwo męskie które ewoluowało na przestrzeni ostatnich lat.

Podczas szkolenia dowiecie się jak dobrać właściwą fryzurę ale również jakie techniki zastosować aby uzyskać najlepsze rezultaty w jak najszybszym czasie. 
Dowiesz się także jak uzyskać najlepszą formę strzyżenia oraz jak zaplanować plan pracy w oparciu o właściwie przeprowadzoną konsultację z klientem. 

Ponad to zostanie przekazana Ci nasza filozofia obsługi klienta dzięki której klient doceni Twoje indywidualne podejście, a Tobie umożliwi większy komfort pracy.
Szkolenia odbywają się w niewielkich, maksymalnie 4 osobowych grupach, dzięki czemu możemy zapewnić każdemu z osobna indywidualne podejście, co umożliwia efektywne przekazywanie wiedzy praktycznej.

Barber (Poziom podstawowy)

Szkolenie skierowane jest do osób które pragną uzupełnić swój zakres wiedzy o strzyżenie brody, konturowanie oraz golenie klasyczne. 

Na szkoleniu zostanie zaprezentowany pełen rytuał golenia, począwszy od przygotowania odpowiednio skóry twarzy do całego zabiegu, po dobór odpowiednich narzędzi oraz technik.
Podczas szkolenia dowiesz się jak skutecznie i bezpiecznie przeprowadzić każdy z elementów golenia tak aby cały zabieg był komfortowy.
Ponadto nauczysz się jak trymować brodę maszynką a także jak i kiedy strzyc brodę nożyczkami.

Cieniowanie maszynką (Poziom podstawowy / średnio zaawansowany)

Szkolenie skierowane jest do osób które mają już za sobą pierwsze kroki w strzyżeniu męskich włosów. Szkolenie ma na celu optymalizację pracy maszynką a także nauczenie się nowoczesnych technik cieniowania które poprowadzą Cię o krok do przodu w świacie modern barberingu. Szkolenie ma charakter jedno lub dwudniowy, w zależności od wybranego poziomu zaawansowania. 

Podczas pierwszego dnia szkolenia nauczysz się jak cieniować skutecznie w jak najszybszym czasie. Drugi dzień szkolenia jest wprowadzeniem do modern barberingu wraz z zastosowaniem wyszukanych technik cieniowania.

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Program szkolenia jest dostosowywany do umiejętności i potrzeb kursanta.

Nasze kursy oparte są o najnowsze trendy i metodologie szkoleń prowadzonych w najbardziej prestiżowych Akademiach Barberskich w Europie, takich jak Men’s Spire, London Shool of Barbering czy też Schorem Barbers.