SZKOLENIA BARBERSKIE

Szkolenia w Ted Barber skierowane są do osób które doskonalą swój fach oraz tych, którzy chcieliby poznać sztukę barberską od podstaw.

W naszej oferie znajdują się trzy rodzaje kursów różniące się miedzy sobą poziomem zaawansowania.

Barber Classic

Szkolenie polega na opanowaniu podstaw strzyżenia męskich włosów, brody oraz posługiwania się brzytwą. W zależności od długości szkolenia, warsztaty odbywają się z udziałem od 2-4 modeli (istnieje możliwość pracy na główce treningowej, dla osób które nie czują się na siłach aby strzyc na modelu.

Jeden dzień szkoleniowy to ok. 8- 9h aktywnych warsztatów i pracy z modelami). Jeden dzień szkoleniowy to koszt 800 zł netto, dwa dni- 1400 zł netto.

Barber Professional

Szkolenie przeznaczone dla zaawansowanych barberów, polegające na doskonaleniu posiadanych już technik, wdrażaniu nowych technik i poprawianiu złych nawyków. Warsztaty odbywają się z udziałem od 3 do 4 modeli.

Jeden dzień szkoleniowy to ok. 8-9 h aktywnych warsztatów i pracy z modelami. Cena to 950 zl netto za jeden dzień, 1600 za dwa dni szkolenia.

Master Barber

 Szkolenie indywidualne które trwa minimum dwa dni. Na warsztatach wykonywane są fryzury tematyczne wg. wcześniej omówionych potrzeb.

Podstawowa cena za dwa dni szkolenia to 1600 zł netto (uzależniona od ilości dni/godzin szkoleniowych).