SZKOLENIA BARBERSKIE

Szkolenia w Ted Barber skierowane są do osób które doskonalą swój fach oraz tych, którzy chcieliby poznać sztukę barberską od podstaw.

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje kursów różniące się miedzy sobą poziomem zaawansowania oraz szkolenia indywidualne.

Barber Classic

Szkolenie polega na opanowaniu podstaw strzyżenia męskich włosów, brody oraz posługiwania się brzytwą. W zależności od długości szkolenia, warsztaty odbywają się z udziałem od 2-4 modeli (istnieje możliwość pracy na główce treningowej, dla osób które nie czują się na siłach aby strzyc na modelu.

Jeden dzień szkoleniowy to ok. 8- 9h aktywnych warsztatów i pracy z modelami). Jeden dzień szkoleniowy to koszt 1 000zł.

Barber Professional

Szkolenie przeznaczone dla zaawansowanych barberów, polegające na doskonaleniu posiadanych już technik, wdrażaniu nowych technik i poprawianiu złych nawyków. Warsztaty odbywają się z udziałem od 3 do 4 modeli.

Jeden dzień szkoleniowy to ok. 8-9 h aktywnych warsztatów i pracy z modelami. Cena to 1 200zł.

Master Barber

 Szkolenie trwa minimum dwa dni. Na warsztatach wykonywane są fryzury tematyczne wg. wcześniej omówionych potrzeb.

Cena za dzień szkolenia to 1 300 zł. 

 

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Do końca listopada prowadzimy szkolenia indywidualne w promocyjnej cenie!

 

1 dzień szkolenia -1399 zł brutto

2 dni szkolenia – 2600 zł brutto

3 dni szkolenia- 3800 zł brutto

Tygodniowe szkolenie (5 dni roboczych) indywidualne z omówieniem całego programu nauczania to koszt 5200 zł

Tygodniowe szkolenie zapewnia najbardziej kompaktowa wiedzę i umożliwia jej najlepsze utrwalenie.

Od przyszłego roku wprowadzamy natomiast nową linię szkoleń, opartą o najnowsze trendy i metodologie szkoleń prowadzonych w najbardziej prestiżowych Akademiach Barberskich w Europie, takich jak Men’s Spire, London Shool of Barbering czy też Schorem Barbers.